ARMYBURZA

Přehled spolubojovníků v útvaru 7505 v Rožmitál pod Třemšínem v roce nástupu 1987

Pro zapsání do útvaru musíte být přihlášen
Jméno spolubojovníka E-mail Telefon
Petr Jan Údaje jsou viditelné až po přihlášení
Lanc Bohumil Údaje jsou viditelné až po přihlášení
Doležal Karel Údaje jsou viditelné až po přihlášení
Karták Karel Údaje jsou viditelné až po přihlášení
Klouda Jiří Údaje jsou viditelné až po přihlášení
Zíma Josef Údaje jsou viditelné až po přihlášení
Fejtek Karel Údaje jsou viditelné až po přihlášení
káder gregor Údaje jsou viditelné až po přihlášení
moky Údaje jsou viditelné až po přihlášení
kodym robert Údaje jsou viditelné až po přihlášení
robert Údaje jsou viditelné až po přihlášení
Havran Údaje jsou viditelné až po přihlášení
Valkai Marian Údaje jsou viditelné až po přihlášení
Kodym Robert Údaje jsou viditelné až po přihlášení
Blacky Údaje jsou viditelné až po přihlášení
Marko Ivan Údaje jsou viditelné až po přihlášení
Konečný Radek Údaje jsou viditelné až po přihlášení

Vyhledej stávající nebo vlož nové fotografie spolubojovníků

Vzkazy od spolubojovníků

Ivan 28. 01. 2021
caute dal som dake foto na FB vyhladat pod ... VU 7505 Rozmital pod Tremsinom ak sa niekto spozna date vediet im
moky 02. 11. 2016
Nazdar Maros no aspon niekto koho si pamätam. Jak zijes ozvi sa Laco
manno 30. 10. 2016
Ahojte bol som na ROT-ke.
Martin Havránek 09. 08. 2016
Zdravím spolubojovníky z velitelské baterky (září 1987-1989), dejte vědět jak se máte... Narazil jsem tu na Bohouše Lance, se kterým jsme strávili spoustu času muzicírováním na útvarové zkušebně. Dál vzpomínám na kamarády Jirku Hamouze, Fero Švarcera, Jirku Kubíčka a Zbynďu Hanáka, se kterými jsme měli společné koníčky. ČSLA byla sice socialistická mašinérie, ale je na co vzpomínat. Před drahnou dobou jsem viděl o kasárnách pořad na ČT. Ukazovali tam městem pověřeného správce, který areál udržuje v "chátrání". K mému překvapení to byl bývalý politruk (ZVP) ze sousedního VÚ 3330, kde jsem také sloužil.
moky 18. 05. 2014
Tak co byvaly vojaci z velitelskej to sem z vas nikto nenahliadne? Bol by som rad keby sme sa niekedy stretli. Ktovie ci este funguje krcme v Bezdekove tam sme zazili dost dobrych veci. Nebol by som proti tomu keby sme tam zasli. Niekto sa ozvite. Od Laco Mokras cavte
Petr Jan 17. 02. 2014
Zdar hoši,hodil jsem fotku co jsme se fotily pod přijímačem tak jestli se tam poznáte tak je to tady v galerce ..
moky 17. 02. 2014
Cavte vsetci co ste so mnou sluzili na velitelskej baterii, Tak rad by som sa znova stretol zo starou partiou, Som v kontakte z Danom Burianom aj sme sa navstivili z Palom Behancom a dlhe roky sa navstevujeme z Petom Collakom, No pozrel som si zopar fotiek a to kasino vyzera hrozne uz su to len same ruiny.Ak sem nahodou niekto nazriete tak sa mi ozvite cavte zdravi Laco Mokras.
káder gregor 11. 11. 2013
Nazdar chalani! Mrkol som si fotky z Hansovho odkazu a moje pocity sú na bode mrazu. Neviem ako u vás v Čechách, ale u nás na Slovensku keď vidím tých akože profíkov v armáde, dovolím si tvrdiť, že my ako záklaďáci, by sme ich aj dnes po toľkých rokoch schovali a zahanbili aj so zaviazanými očami ľavou zadnou. Škoda že sa rušia fungujúce veci, čo sa týka nielen ľudí, ale aj objektov. Ale asi to tak NATO vyhovuje. Tak sa zatiaľ majte, a zas někdy příště. Ahóóój!!!
Petr Jan 10. 11. 2013
Nazdar chlapi,když jsem se na ty fotky díval Gregore tak jsem se jen utvrdil v tom že jsem si v to léto tu návštěvu odpustil .. Ovšem pokud se chcete podívat na něco málo tak mrkněte na tenhle odkaz http://brkozbrd.rajce.idnes.cz/VU_7505_Rozmital_p._Tr._-_cervenec_2012/ Zdá se že ten dotyčný to tam má všude dobře prolezlé. Jinak když tak občas zabrousím po netu tak se tu dá najít hodně kluků ze šestky jen je problém ten že většina odkazů funguje jen jistou chvíli a pak se odmlčí ,no a každý tu taky není denně takže po půl roce zjistím že se tu někdo ozval ale to je již pozdě. Dokonce i samotný Laco Moravčík .. Tak se hoši zatím mějte,Hanz
káder gregor 07. 11. 2013
Nazdar hoši! včera po zverejnení mojich odkazov, som ešte trochu surfoval na nete, no a čo som objavil, mi vyrazilo dych! Klikol som na: www.brdskelisty.cz/vojenstvi/171-plrp-rozmital-pod-tremsinem-palebne-postaveni-2k12-kub-u-vacikova | a po prezretí uvádzaných faktov a fotografií mi bolo do plaču, to však nebolo všetko a vrchol nastal, keď som sa cez odkaz na uvedenej stránke preklikal na: brkozbrd.rajce.idnes.cz/BANAP , kde v priečinku prosinec 2011, je 10 fotiek, dokumentujúcich čo zostalo z BANAP-u po rekultivácii. Úplne ale úplne že nič!!! Nemeškajte a pozrite si to! A to som sa chystal už pekných pár rokov, že sa niekedy vyberiem aj s celou rodinkou na výlet do Rožmitálu, ako aj na BANAP, kde som jazdil každý týždeň vo štvrtok, aby som palebňákom,ktorých sme volali bahňáci, doviezol trochu čerstvého stlačeného vzduchu v mojom plniči. Už po včerajšom prečítaní Karlosovho ako aj Švecovho príspevku, že z kasární je areál súkromných firiem, ma chuť na výlet začala prechádzať, ale po prezretí uvedených stránok jsem totálně vyřízen! Ak si to prehliadnete ozvite sa! Nazdar zas někdy přísťě!!!
káder gregor 06. 11. 2013
Pozdravujem všetkých spolubojovníkov, ale ako tak pozerám, je tu najviac zastúpená naša 6. (technická) batéria, teda Lacova Moravčíkova banda, ktorá mu dohnala kapitána vďaka Ašuluku, avšak nikto zo Slovenska.
káder gregor 06. 11. 2013
Pozdravujem všetkých spolubojovníkov, ale ako tak pozerám, je tu najviac zastúpená naša 6. (technická) batéria, teda Lacova Moravčíkova banda, ktorá mu dohnala kapitána vďaka Ašuluku, avšak nikto zo Slovenska.
káder gregor 06. 11. 2013
Dnes by sme mali vykonať lampiónový sprievod na počesť VOSR (VŘSR), ktorý sa konával v podvečer výročia 7. novembra (listopadu). :-) Co vy na to přátelé?
káder gregor 06. 11. 2013
Pozdravujem všetkých "spolubojovníkov", ale ako tak pozerám, je tu najviac zastúpená naša 6. (technická) batéria, teda Lacova Moravčíkova banda, ktorá mu dohnala kapitána vďaka Ašuluku, avšak nikto zo Slovenska.
Petr Jan 04. 08. 2013
Zdravím vespolek pánové,tak jsem tu inspekci v tom Rožmiku odložil Carlosi.Od déveťárny je to stále zavřené tak jsem zajel zadem kolem horního kasína až k bráně k autoparku,nyní tam sídlí dle cedule nějaké Kovo Sýkora a měl jsem nutkání se tam podívat ale .. Stejně to tam bude podle mne zpustošené jako většina bývalých kasín a darmo si kazit vzpomínky,takže jsem to zase otočil a zmizel odtamtud .. Po Jonckovi jsem se pídil taky ale zcela bezvýsledně,naposled jsem ho viděl po vojně když byl u mne dojetý ale od té doby nic,asi je někde šťastně ženat .. Jen tak mezi náma co Jirka Picek? Tak se hoši zatím mějte,Hanz
Doležal Karel 08. 07. 2013
Ahoj kamarádi, tak jsem po půl roce hodil oko na spolubojovníky a koukám, že nikdo nový nepřibyl to je škoda. Tak co Hanzy provedl jsi inspekci na útvaru nebo tě tam nepustily? Jinak co se týče Alpa týmu, Kubíkovy jsem dával web-adresu ať se přihlásí, ale jak pánové vidíte Venca není kámoš s počítačem :-) , melouna alias Jirku Švece jsem nabádal aby se také registroval (viz níže - 9.10.2012) a také nic, Joncka jsem sháněl přes Googel, ale bez výsledku zrovna tak Jardu Janečka na toho se chystám až budu mít cestu na Klatovsko. Dokonce jsem sehnal e-mailovou adresu na Honzu Prošku (Kislíka), ale vůbec neodpověděl. Tak se pánové mějte a tak zase někdy. Zdraví Carlos
Petr Jan 20. 06. 2013
Zdarec vespolek veteráni,o víkendu vyrážím do jižních čech tak si Rožmik nenechám ujít a jsem zvědav jestli bude možnost nahlédnout do toho našeho bývalého ústavu.Jak jsem to tam tehdy před léty nenáviděl tak nyní bych se tam docela s chutí podíval i když vím že je to jen pošetilá náděj ale na druhou stranu i když to byly zabité dva roky,ty vzpomínky budou věčné a tak sakra krávy ozvěte se,kde je Joncek ,Cip,Jarouš a věčný salámista Venca Kubík nebo Balvan se zašitým KD-čkem . Sakra Carlosi coby velitel cimry nevíš něco o mančaftu?Díky Googlu jsem mrknul až do Aschuluku a i když létra letí tak se tam nic nezměnilo jen ty sociální pracovnice tam zapomněli vyblesknout taky ..Tak se hoši mějte a snad někdy alespoň tady vzpomeňte na "Alpa team".. Zdraví Hanz
Lanc Bohumil 01. 05. 2013
Zdravím všechny z útvaru 7505 z Velitelské baterie r.87-89,ozvěte se někdo.Jinak Petra Moulů si pamatuji také a Veverku,Richarda Ilčíka,Jirku Hamouze,Švarcera a spousty jiných kamarádů. Z lampasáků je to npr.Petřek,mjr Szabo,mjr.Kužela,mjr.Papp,npr.Slávik atd. Zdraví Bohouš Lanc Velitelská baterie (v přízemí 1baráku.)
Doležal Karel 09. 10. 2012
Vzkaz pro Jirku Švece, ahoj Jiří proč se nezaregistruješ ty vole! Karel
Josef Zíma 12. 04. 2012
Nazdar všichni,sloužil jsem u RTZ,čily u zdroje(bufáč,atd.).To mi zůstalo dodnes(115kg).Jinak jsem vodil tatry 813,148.Budu rád,když se někdo ozve.V naší vsi a semnou v práci dělá i Petr Moulů,co vozil Jonáše kontráše.
Jiri Svec 27. 03. 2012
Ahoj kluci,ja vas vsechny zdravym.Uz je to dlouho,co jsme opustili branu kasaren.Stale mam v pameti,zazitky,ktere jsme spolu zazili.Kasarna uz neexistujou,je z nich areal firem.Jen budova stabu stale strezi maly rybnik..zatim se loucim.jirka z Plzne
Doležal Karel (Karlos) 29. 06. 2011
Sloužil jsem u šesté baterie (Technická baterie), ale nikdo nám neřek jinak než "Krávy", velitel roty npr. později kpt. Moravčík.
Založení útvaru
Přihlášení Registrace